4 סיבות לביצוע עסקה בטרייד אין

יום ראשון , 26/09/2021
4 סיבות לביצוע עסקה בטרייד אין

כמה פעמים שמעת על טרייד אין, אבל התלבטת ותהית לעצמך האם טרייד אין זו עסקה כדאית? לפניך 4 סיבות עיקריות, מדוע כדאי לבצע עסקה בטרייד אין.

 1. תלות ברכב -


  שיטת מימון לרכב טרייד אין, מתאימה במיוחד לנהגים שתלויים ברכבם באופן יומיומי. נהגים שלא יכולים לאפשר לעצמם להיקלע לחוסר ניידות עצמאית ולו למספר ימים, יכולים למסור את רכבם במועד בו הם מקבלים את הרכב המשודרג. אם אין באפשרותך יכולת לעמוד בסיטואציה כזו, או לחלופין להחזיק 2 רכבים בחניה (במידה והרכב החדש בבעלותך בטרם מכרת את רכבך הישן) - זו השיטה המומלצת עבורך.

  חיסכון כלכלי -


  תנאי המימון הנוחים שמציעות חברות הטרייד אין, יכולות למנוע ממך הוצאות כספיות מיותרות. לצד התועלת הכספית שמגיעה מהמכירה, מגוון אפשרויות הרכישה לטרייד אין 0 ק"מ ורכבים שמורים הוא גדול יותר משמעותית בסוכנות רכב מאשר בחיפוש באתרים שיכול להיות מתיש.


  חיסכון בזמן -


  הרבה מאיתנו חווים מגבלת זמן, לא סתם רובנו נוהגים להשתעשע ולומר שחסרה לנו שעה ביום.
  בין אם אנחנו עובדים במרוצת השעון או מטפלים בילדים, תמיד יש תחושה שאין מספיק זמן להכל. התעסקות בפגישות עם מתעניינים פוטנציאלים, ופרסום נכון של הרכב הישן שלך למכירה, הם אינם תהליכים להקל בהם ראש. אם אין לך מספיק זמן להקדיש, נראה שמכירת הרכב הישן ורכישת רכב טרייד אין תחסוך ממך לבטים, וגם תהווה את השדרוג הנחוץ מבלי להעמיס על הלוז הצפוף.

  קושי במכירת הרכב הישן -


  לעיתים יש קושי במכירת הרכב הישן, בין אם זה בשל מראהו או בשל פרסום לקוי הנובע מחוסר ניסיון והבנה.
  גם כאשר הרכב במצב טוב יחסית, לא כולנו מוכשרים בניהול משא ומתן, ויש לא מעט מקרים שחוסר הביטחון במעמד מול הקונה יביא לפער משמעותי בקבלת המחיר שאכן מגיע לך בעסקה.
  בעסקת טרייד אין מסוכנות הרכב, מתאפשר ליווי אמין של מומחה בתחום, עם טיפול מלא ואמין לעבר העסקה המשתלמת ביותר - המגוון הרחב של הרכבים לרכישה, ומרכזי ההשבחה לטיפולים ותיקונים ברמה הגבוהה ביותר מאפשרים רכישה ומכירה בטוחה לכל דורש.

  צריכים ייעוץ? רוצים לקבוע פגישה? בטרייד מוביל מומחים בתחום אשר ישמחו לעזור בכל פניה. ​ השאירו פרטים ונחזור אליכם.